Ағылшын тілі пәнінен облыстық олимпиада

27 декабря 2023 06:12

2023 жылдың 27 желтоқсанында колледжде ағылшын тілі пәнінен облыстық командалық олимпиада ұйымдастырылды. Олимпиадада облыстың ТжКББ ұйымдарының 1-2 курс студенттерінен тұратын командалар бақ сынасты.

Олимпиаданың мақсаты – студенттердің коммуникативтік құзыреттіліктерін жетілдіру, проблемалық жағдаяттарды шешуге үйрете отырып, шығармашылық, сын тұрғысынан және логикалық ойлау дағдыларын дамытуға жағдай жасау болып табылады.

Әділ қазылар шешімі бойынша

І орынды Д. Серікбаев атындағы ШҚТУ IT колледжі,

ІІ орынды Өскемен жоғарғы медициналық колледжі,

ІІІ орынды С. Аманжолов атындағы ШҚУ жоғарғы колледжі иеленді. Сайранова Анель «Master of English», Медиахатұлы Тамирлан «Sensational speaking skills» және Баянбай Али «Creative personality» номинацияларымен марапатталды.